FA - Levné zahrady

Nabídka služeb

Návrhy, realizace a údržba soukromé i veřejné zeleně.

Vytvoření působivé a příjemné zahrady není jen otázkou financí, ale i dobrého nápadu, který je detailně rozpracován v návrhu zahrady s maximálním využitím zásad zahradní tvorby tak, aby ve výsledku zahrada působila esteticky a nepostrádala funkční hodnotu.
Hlavním cílem není jen zrealizovat zakázku a poté ji udržovat, ale je důležitý kontakt se zákazníkem při vytváření samotného návrhu zahrady, aby mohlo být přihlédnuto ke všem potřebám, které by měla zahrada splňovat.

Návrhy a realizace soukromých zahrad

Připravím nápaditý projekt Vaší zahrady, abyste se v ní cítili co nejlépe a následně ho převedu do reality. Zajistím kompletní realizaci včetně dodávky všech potřebných materiálů.

Údržba zeleně

Aby si Vaše nová zahrada udržela svoji krásu a svěžest, je potřeba o ni pečovat. Postarám se o Vaši zahradu od zavlažování, stříhání keřů, přes trávník až po kácení a prořez stromů.

Prodej rostlin

Květinová vazba

Květinová vazba z řezaných i umělých květin, vazba svatebních kytic, smuteční vazba dle moderních trendů. Připravím pro Vás kytici k jakékoli příležitosti, květinové koše, květinové dekorace na stůl, svícny atd...

Svatební kytice a výzdoba

Nabízím kompletní svatební květinový servis. Na míru Vašim představám připravím originální svatební design do posledního detailu. Navrhnu svatební kytice i kompletní výzdobu.

Maximální pozornost věnuji výběru květin a dbám na jejich absolutní čerstvost.

Svatební výzdoba by měla být vždy laděna do jedné barvy, kterou si nevěsta zvolí. Všechny ostatní květinové doplňky by se měly odvíjet od nevěstiny kytice.
Kytice pro nevěstu může být kulatá, převislá, návlek na ruku, dlouhá, štíhlá kytice nebo i jiný, méně tradiční tvar. Pro ženicha do klopy se dává vždy jeden ozdobený květ, stejný jaký byl použit v kytici nevěsty.
V kyticích pro maminky, babičky a svědkyně by měly být také stejné květy jako jsou použity v kytici nevěsty, ale v mnohem skromějším provedení. Dále k svatební vazbě patří zdobení aut, výzdoba stolů, a podle přání také výzdoba různých sálů apod.

Těším se na spolupráci s Vámi.